KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13666510

nr 1366 6510

Jörgen Zetterquist

(f. 1928), Sverige

Blyerts, Landskap. Signerad, daterad -74. Motivet: 45x60 cm

Jörgen Zetterquist, svensk målare född 1928 i Arvika.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 december 2020
kl 20:56:41

Jörgen Zetterquist

Läs mer om Jörgen Zetterquist